Obec Palárikovo
Navigácia
Úvod

História
Údaje o obci

Fotogaléria

História a pamiatky
Hasičský zbor
Obecná polícia
Služby
Šport
Organizácie
Cestovný poriadok

Kreslené vtipy 2011
Kreslené vtipy 2012

Kontakt - Obec Palárikovo
Kontakt - Web admin
vtipné svietiace tričká
Odporúčame
Vtipné tričká s potlačou, vtipné darčeky, humorné tričká, vtipné trička alkohol
» BLOG Maja Creative
------------------------------

» Vtipné tričká

------------------------------

» Super vtipné darčeky

------------------------------
» Domáce sirupy
------------------------------
» Hospic Palárikovo
------------------------------
» FB vtipné tričká
------------------------------
» FB super vtipné darčeky
------------------------------
» Bazár knihy
------------------------------
» Veterán club Palárikovo
------------------------------
Nájdete nás aj na...

Tenis Cup 2012 - Článok
Obec Palárikovo - Tenis Cup 2009 - Článok

V sobotu, dňa 1.9. 2012, sa na tenisovom kurte v Pivárni u Petra a Pavla v Palárikove odohral už  4. ročník súbojov o putovný Palárikovský TENIS CUP. Hoci 16 tenisových nadšencov privítalo najprv daždivé počasie, neskôr dážď ustal a tak nastali ideálne podmienky na zahájenie turnaja. Športovcov prišiel pred úvodným zápasom povzbudiť svojim príhovorom aj starosta obce RSDr. Bernard Roštecký a následne organizátori Marek Tomšík spolu s manželkou Jankou krátko pred 8. hodinou odštartovali toto športové podujatie. Organizácia takejto akcie však nie je jednoduchá záležitosť a preto patrí veľká vďaka chránenej dielni Vector, ktorej sa aj tento rok podarilo získať dostatočnú pomoc od sponzorov na uskutočnenie toho turnaja. Napriek rozsiahlej reklame a informovaní o nadchádzajúcom turnaji formou  plagátov, letákov a internetu sa prišla pozrieť  na hráčov len veľmi malá hŕstka ľudí a na takto veľkú dedinu ako je Palárikovo je to smutné. Každému hráčovi by padlo vhod povzbudenie od divákov.  Do turnaja sa prihlásilo 16 hráčov, 14 mužov a 2 ženy, pričom pre troch najlepších boli pripravené viaceré hodnotné ceny. Jednotlivé zápasy sa hrali na 2 víťazné sety do 4 gemov, výnimku tvoril iba finálový zápas hraný na 2 víťazné sety do 6 gemov. Krátko po 17 hodine turnaj dospel ku koncu. Vo finále na seba narazili nasadená jednotka a úradujúca šampiónka Zuzana Košírelová a Juraj Vitek. Po tuhom boji sa nakoniec z triumfu tešila Zuzana Košírelová, ktorej sa tak ako vôbec prvej hráčke v histórii turnaja podarilo titul obhájiť. Na treťom mieste sa umiestnil Roman Backa, ktorý v súboji o tretie miesto porazil Mareka Tomšíka. Turnaj bol po finálovom zápase ukončený odovzdaním cien pre najlepších hráčov a ostatných účastníkov.

     Okrem kvalitných športových výkonov bola hlavným cieľom podujatia finančná zbierka, určená pre výchovu mladých športových nádejí vo veku od 7 do 9 rokov v Palárikove. Predajom reklamných predmetov s logom TENIS-CUPu sa tento rok podarilo vyzbierať 160,-€, ktoré boli odovzdané trénerke Zuzke Košírelovej na nákup pomôcok pre mladé športové talenty.

     Turnaj bol zorganizovaný opäť na veľmi vysokej úrovni, k čomu prispel hlavný organizátor chránená dielna Vector spolu s ďalšími sponzormi. O občerstvenie pre hráčov a návštevníkov sa počas celého dňa staral organizátor, personál Pivárne u Petra a Pavla a chutný obed zabezpečil Tomáš Slivoň. Veľká vďaka patrí obci Palárikovo a aj ostatným sponzorom, ktorí prispeli k hladkému priebehu turnaja.

 

Sú to firmy:  e-shop www.vtipnetricko.com, chránená dielňa VECTOR, HKIZOL, s.r.o., Kooperativa, RUDIMED, GAROJA bar-čajovňa Šurany, Oravská horáreň, Wood-Les, s.r.o., Grafity UV lak, Isover, Bowling club 300, Firma Jankeje, Mgr. Erika Bršelová, Poinfo, Dže-Si Pub, Kaderníctvo EVA, Autodoprava – Pecho, Kaviareň Pascucci, Kozmetika – Tomšíková, Efektívne Stavby s.r.o.,  Ing. Monika Jančárová, Adriatrans, tenisová škola Zuzana.

 

     Víťazom gratulujem a teším sa na 5. ročník o putovný Palárikovský Tenis Cup, ktorý sa uskutoční v roku 2013. Sláva víťazom a česť porazeným.

 

Boris Bábin

 

» PODROBNÉ VÝSLEDKY «

Tenis Cup - podrobné výsledky

2012

Tenis Cup - podrobné výsledky

2012

Vtipné tričká s potlačou
vtipné tričká s vtipnou potlačou

Vtipné darčeky
vtipné tričká, vtipné darčeky, humorné tričká, srandovné tričká, smiešne tričká

 

Vtipné tričká s potlačou

vtipné darčeky

--------------------------

» ALKOHOLOVÉ TRIČKÁ «

» RETRO TRIČKÁ «

» ŠPORTOVÉ TRIČKÁ «

» RYBÁRSKE TRIČKÁ «

» POĽOVNÍCKE TRIČKÁ «

»TEHOTENSKÉ TRIčKÁ «

» NARODENINOVÉ «

--------------------------

viac v e-shope

www.vtipnetricko.com

--------------------------

Kreslený vtip - 19 týždeň
Chránená dielňa

Chránená dielňa

 VECTOR

Vám ponúka široký

sortiment reklamných predmetov, pracovných

odevov a ochranných

pomôcok, ale aj rôzny

reklamný textil vhodný pre ďalšiu potlač.

Ponúkaný sortiment

potlačíme vašim logom

s možnosťou uplatniť náhradné plnenie 2020

--------------------------

Karikaturista

Vlado Mach

PORTRÉTNA UMELECKÁ

 KARIKATÚRA

Ako nevšedný darček

k sviatku alebo iba tak,

pre seba!

0911 996 951

--------------------------